Samsung B3310

Samsung B3310, genç kesime hitap eden yeni bir klavyeli mobil iletişim cihazıyla karşınızda...

 

 

Samsung B3310
Yayın Tarihi: 22.06.2010 15:29:00

Samsung B3310 Samsung, genç kesime hitap eden yeni bir klavyeli mobil iletişim cihazıyla karşımızda. Geçen sene duyurulmasına rağmen Türkiye’ye gecikmeli gelen B3310, SMS ve e-posta tutkunları için yeni bir alternatif.

Tam Q klavye

Çok ince olmasa da oldukça küçük bir cihaz olan Samsung B3310, tam Q klavye ve canlı renklerinin yanı sıra tek sıra halinde dizilmiş numara tuşlarıyla da dikkat çekiyor. Asimetrik bir tasarıma sahip olan B3310′un üzerinde 2 inç büyüklüğünde bir ekran bulunuyor. 

Samsung B3310, e-posta ve SMS iletişimini klavyesi sayesinde kolay bir hale getirdiği gibi, mesajları karşılıklı diyalog şeklinde görüntüleyebiliyor. Böylece bir kişi ile sürdürdüğünüz metinsel iletişiminizi tek ekranda görebiliyorsunuz. Yeni nesil çevrim içi sosyal servislere kolay erişim sağlayacak şekilde geliştirilen Samsung B3310, genç kesime hitap eden eğlenceli bir mobil iletişim cihazı. 40 MB dahili hafıza sunan cihazın bellek kapasitesi mircoSD kartlarla artırılabiliyor. Dahili hafızanın düşük olması müzik ve fotoğraf tutkunları için hafıza kartını zorunlu kılıyor. Cihazın içerisinde çoğu Samsung modelinde sunulan standart uygulamalar bulunuyor. 

Samsung B3310′un arka yüzünde 2 megapiksel çözünürlük sunan basit bir kamera mevcut. Kamera otomatik netleme özelliğine sahip değil. Herhangi bir aydınlatma da bulunmuyor. Sadece kendi fotoğrafınızı doğru kadrajda çekebilmeniz için küçük bir ayna eklenmiş. Kamerayı kullanarak fotoğraf çekebileceğiniz gibi QVGA çözünürlüğünde sesli video kaydı da yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz fotoğrafları ana menüde Uygulamalar- Topluluklar başlığıyla ulaşacağınız ekrandan da yönetebileceğiniz çevrim içi servislere yükleyebiliyorsunuz. Flickr, Picasa, Facebook gibi sitelere doğrudan içerik gönderebilmek oldukça eğlenceli ve faydalı. Tüm bu özelliklerin yanı sıra FM radyoya da sahip olan B3310, hitap ettiği kitle açısından uygun fiyatlı bir alternatif olabilir. Kaynak: LOG
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X