Sally Rooney'nin "Conversations With Friends" Romanı Diziye Uyarlanacak

Normal People'ın yazarı Sally Rooney'nin bir diğer romanı Conversations With Friends de dizi olarak karşımıza çıkacak.

 

 

Sally Rooney'nin "Conversations With Friends" Romanı Diziye Uyarlanacak
Yayın Tarihi: 14.05.2020 13:02:00
Hulu'nun son dönem en ses getiren yapımlarından biri Sally Rooney'nin çok satan romanından uyarlanan Normal People dizisi oldu. 

İzleyici Sally Rooney'nin hikayelerini izlemeyi bu kadar sevmişken bir diğer dizi projesi de yazarın diğer romanı Conversations With Friends için hazırlanacak. 

Normal People'ın yapımcısı Ed Guiney Conversations With Friends'in hazırlıklarında olduklarını doğruladı: "Bu dizi bir bakıma Normal People'ın kuzeni diyebiliriz ama aynı zamanda oldukça da farklı… Yapımın yönetmenliğini yine Lenny Abrahamson üstlenecek. Sosyal izolasyon döneminde bu projenin üzerinde çalışmak çok heyecan verici ve güzel."

Ayrıca Guiney, Normal People ikinci sezon beklentilerine dair de bu açıklamayı yaptı: “Şu anda ikinci bir sezon düşünmüyoruz. Ama gelecekte olabilir."

Conversations With Friends uyarlamasının da ne zaman ekranlara geleceği ve kadroda kimlerin yer alacağı henüz bilinmiyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X