Sakal için Üretilen İlk Takı Koleksiyonu

Krato Milano, erkekler için sakal takıları oluşturdu.

 

Sakal için Üretilen İlk Takı Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 30.09.2016 12:19:00
Krato Milano, sakallı erkeklerin kalabalığa karışıp sıradanlaşmasındansa kalabalıkta dikkat çekmelerini vaad ederek oldukça zarif bir koleksiyon yarattı. Markanın kurucusu ve tasarımcısı Valeria Stroukova, erkeklerin kendilerini ifade etmesi için sakalın eşsiz bir tuval olduğunu düşünüyor. Kişiliklerini alışılmışın dışında yansıtmayı seven sakallı erkekler için yaratılan koleksiyonda altın, gümüş ya da kristaller kullanılıyor. Kuru kafa, çapa, ve klasik kristal şekilleri tercih edilmiş. Her sakal boyuna göre farklı aksesuar boyutları mevcut olan koleksiyonda kendi kombinasyonunuz kendiniz yaratabilirsiniz.

Erken siparişini  kickstarter.com'dan vererek hem markanın üretimini hızlandırabilir hem de daha sonraki siparişlerinizde %25'e varan indirimler elde edebilirsiniz. Erken siparişlerden elde edilen gelirle yeni modeller üzerinde de çalışılacak. Erken sipariş verilen ürünlerin teslimi Aralık ayında yapılacak. 

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X