Royal Breed Satışları Kansersiz Yaşam Derneği'ne Bağışa Dönüşüyor

Royal Breed'in ​Kansersiz Yaşam Derneği ile başlattığı bağış kampanyası ile, Mayıs ayı boyunca yapılacak internet satışı gelirlerinin tamamı Kansersiz Yaşam Derneği'ne gönderilecek.

 

 

Royal Breed Satışları Kansersiz Yaşam Derneği'ne Bağışa Dönüşüyor
Yayın Tarihi: 13.05.2020 18:10:00

Kansersiz Yaşam Derneği “Birlikte İyileşelim” Kampanyasına İmza Atıyor!

Kansersiz Yaşam Derneği, zor günlerden geçtiğimiz pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşayan kanser hastası çocuklara ve ailelerine yardım eli uzatmak için “Birlikte İyileşelim” adı altında anlamlı bir kampanyaya imza atıyor. Dernek, İstanbul Valiliği’nden alınan özel izinle toplanan bağışlarla, hayati risk taşıyan ve maddi sıkıntılar içerisindeki kanser hastası çocuklara ve ailelerine destek oluyor.

Royal Breed ile El Ele!

Kansersiz Yaşam Derneği kişiye özel gömlek tasarımın adresi Royal Breed ile el ele vererek kanser hastası çocuklara ve ailelerine yardım imkanı sunuyor. Bağışta bulunmak isteyenler, Mayıs ayı boyunca Royal Breed’in internet sitesinden kişiye özel tasarladığı şık gömleklere sahip olarak derneğe yardımda bulunabilecek. Yardımseverler, bu kampanya için kişiye özel olarak Söktaş imzalı kumaşlardan üretilecek 100 gömlekten birini satın alarak kansersiz yaşam için destek olma imkânına sahip. Bir ailenin aylık ihtiyacı olan 500 Liralık maddi destek ise doğrudan derneğin hesabına yatırılacak.


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X