Raymond Weil Beatles Birlikte

Raymond Weil 40. Yılını müzik dolu işbirlikleri ile kutluyor.

 

Raymond Weil Beatles Birlikte
Yayın Tarihi: 19.04.2016 14:27:00

40. yılına özel dünyanın bir numaralı müzik şirketi Universal Music ile işbirliği gerçekleştiren Raymond Weil, 40 şarkılık özel müzik listesi ile radyo istasyonu ve web sitesi üzerinden paylaşımlar gerçekleştiriyor. Universal Music tarafından kurulan dijital müzik platformu ve radyo istasyonu ile Raymond Weil, müzikal dünyasına herkesi davet ediyor.

Raymond Weil, ibreyi tüm zamanların en iyi müzik grubu Beatles’a çeviriyor. Sektörde büyük ses getiren bir işbirliğine imza atan Raymond Weil, sınırlı sayıda üretilen “maestro Beatles” modeliyle, saat tutkunlarının ve koleksiyonerlerin de gönüllerini fethediyor. 

“maestro Beatles” modelinin, mekanik otomatik kurulma özelliği bulunuyor. 39,5 mm kasa boyutuna sahip kaplama çelik kasalı modelin özel yapım kadranında Beatles’ın yayınlanmış 13 albümünün isimleri yer alıyor. 4 rakamının bulunduğu yerde ise, 1965 yılında yayınlanan Beatles albümü “Help”e gönderme yapan özel bir ibre bulunuyor. Gümüş galvanizli kadranın çelik kayışla uyumu dikkat çekiyor. 

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X