Raisa Vanessa ve Atasay Işıltılı Bir İş Birliğine İmza Atıyor

Raisa Vanessa x Atasay ; güçlü ve modern kadının ruhunu yansıtan ilhamını yepyeni kapsül koleksiyonu moda severlerin beğenisine sunuyor. Raisa Vanessa’nın modern ve zamansız tasarımlarını Atasay’ın mücevher konusundaki ustalığında buluşturan koleksiyon ilhamını Art Deco kültüründen alıyor.

 

 

Raisa Vanessa ve Atasay Işıltılı Bir İş Birliğine İmza Atıyor
Yayın Tarihi: 2.09.2021 14:00:00
Her sezon yarattığı eşsiz ve dikkat çekici tasarımlarla tüm dünyanın takip ettiği Raisa Vanessa, 84 yıldır Türk ve dünya mücevher sektörüne hizmet eden Atasay ile gerçekleştirdiği işbirliği ile yeniden bir ilke imza atıyor. Raisa Vanessa x Atasay işbirliği ile hazırlanan kapsül koleksiyon Türk mücevher dünyasına güçlü bir damga vuruyor.
 
Her biri birbirinden özel 25 parçadan oluşan koleksiyonda yer alan Art deco çizgiler şehirli ve güçlü Atasay kadınına günün her anına uygun seçenekler sunarken, koleksiyonun bir başka ilham kaynağı olan duality kavramı dikkat çekiyor. Mücevherin Raisa Vanessa’nın güçlü çizgileri ile ölümsüz bir esere dönüştürdüğü koleksiyonda yer alan yüzük, küpe ve kolyeler çabasız şıklığın anahtarını sunuyor. Zanaatkarlığa odaklanan koleksiyon, modanın ve sanatın çağdaş temsilcileri olarak moda dünyasıyla buluşuyor.
 
Raisa Vanessa’nın güçlü yüksek moda kültürü ile, Atasay’ın uzman ve ödüllü tasarım ekibinin ustalığı ve kusursuz el işçiliği ile hayata geçen kapsül koleksiyon heykelsi formlarla dikkat çekerken, malahit, lapis lazuli gibi değerli taşların asimetrik geometrilerde buluştuğu tasarımlar, kadınların her gününde, gündüzden akşama her anlarına eşlik edecek ve stil ilhamları veriyor. Moda dünyasının yükselen değeri kişiselleştirme trendine uygun olarak moda severlerin kendi isimlerinin baş harflerini seçerek özelleştirebileceği koleksiyon, mücevher dünyasına yepyeni ve taze bir nefes sunuyor.
 
Raisa Vanessa x Atasay koleksiyonu 1 Eylül itibariyle seçili Atasay mağazalarında mücevher tutkunlarını bekliyor.
 
 
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X