Puma RS-0 Lansmanı Gerçekleşti

Ünlü model Didem Soydan ve stil danışmanı Umut Eker 12 Nisan’da Berlin’de düzenlenen RS-0 lansmanına katılarak sosyal medya hesaplarından takipçilerine PUMA’nın yeni fütüristik koşu ayakkabısı olan RS-0’ın tanıtımını yaptı. Geçmişten ipuçları alınarak yenilikçi bir bakış açısıyla yenilenen bir model olan RS-0, 0 noktasından yola çıkarak yeniden doğuşun temsilcisi oldu.

 

Puma RS-0 Lansmanı Gerçekleşti
Yayın Tarihi: 17.04.2018 15:26:00
Etkinlikte PUMA’nın köklerinden ilham alarak ortaya çıkan RS-0 tanıtıldı. Geçmişten ipuçları alınarak yenilikçi bir bakış açısıyla yenilenen ve aynı zamanda teknik malzemelerle baştan aşağıya inşa edilen RS-0, 0 noktasından yola çıkarak yeniden doğuşun temsilcisi oldu.

RS-0’ın hikayesi ise 80’li yıllara dayanıyor. Fütüristik bir koşu ayakkabısı olan PUMA RS-100 ilk olarak 1986’da üretilmeye başlandı. Bu şık ve konforlu model, yastıklama için kullanılan PUMA R-SYSTEM teknolojisi ve kauçuk dış taban sayesinde üst düzey bir rahatlık sunuyordu. RS-100’den kısa bir süre piyasaya sürülen RS Computer ise ilk analitik ayakkabı olma özelliğini taşıyordu. Sağ topuk kısmındaki çip sayesinde kullanıcıların analitik datalarını toplayan RS Computer, spor ayakkabı sahnesinde bir devrim yarattı.  Bu iki başarılı modeli ise RS- 350 lansmanı izledi.

Bu bahardan başlayarak PUMA, RS-0 modeli ile RS'in yeniden keşif hikayelerini anlatmaya başlayacak. 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X