PUMA İlkbahar Yaz Koleksiyonu

PUMA, 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu`nu, Umut Eker ve Didem Soydan`ın katılımıyla gerçekleşen lansmanla tanıttı.

 

PUMA İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 11.02.2016 15:38:00

PUMA Türkiye, Rusya ve Ukrayna Pazarlama Müdürü Bhavisha Dave, 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu ile spor deneyimini şıklıkla buluşturduklarını belirterek “PUMA olarak dünyanın en hızlı spor markası olma iddiamızı sürdürüyoruz. Bugün tanıttığımız bütün ürünler en son teknolojiyi ve en cool tarzı bir araya getirecek şekilde tasarlandı. Yeni sezonda ne pahasına olursa olsun spor yapmaya devam ediyoruz ve çizgiyi hep beraber geçiyoruz. Yeni koleksiyon tanıtımımızda bize katılan Umut Eker ve Didem Soydan’a aramızda oldukları için teşekkür ediyorum. Ayrıca Umut ve Didem ile PUMA olarak işbirliği başlattığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. 2016 yılı içinde kendileri ile çok özel projeler gerçekleştireceğiz.” dedi. 

PUMA 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu’nun star parçalarından PULSE XT Core antrenman ayakkabıları. Kadınlar için tasarlanan PULSE XT Core’lar US 2015 200m şampiyonu PUMA koşu - antrenman elçisi olan Jenna Prandini ve Rihanna’nın kişisel antrenörlüğünü üstlenen Jamie Granger’ın da tercihleri arasında yer alıyor. Kadınların konforu için tasarımında en ince ayrıntıların tamamı düşünülen PULSE XT Core adeta çeviklik için dizayn edildi.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X