Prens William Kardeşi Prens Harry'nin Kararı Hakkında İlk Kez Konuştu

Prens Harry ve Meghan Markle'ın kararı hakkında Prens William ilk kez konuştu.

 

 

Prens William Kardeşi Prens Harry'nin Kararı Hakkında İlk Kez Konuştu
Yayın Tarihi: 13.01.2020 02:02:00
Geçtiğimiz günlerde Instagram hesapları üzerinden yaptıkları açıklamayla artık kraliyet üyesi olmayacaklarını açıklayan Prens Harry ve Meghan Markle çifti herkesi şok etmişti. Kardeşinin bu kararı hakkında ise Prens William ilk kez konuştu.

"Bütün hayatım boyunca kardeşime kol kanat gerdim ama bunu daha fazla yapamayacağım… Bu konuda üzgünüm. Bütün yapabileceğimiz ve bütün yapabileceğim onlara destek olmaya çalışmak ve gelecekte aynı görüşte olacağımızı umut etmek. Herkesin takımda olmasını istiyorum." ifadelerini kullandığını iddia eden Sunday Times gazetesi William'ın orta yolu bulmak istediğinin de altını çizdi.

Prens Harry'nin bugün ağabeyi, babası ve büyükannesi Kraliçe Elizabeth ile Norfolk'taki Sandringham Estate'te bir araya gelerek konu hakkında toplantı yapacağı konuşuluyor. Markle ise toplantıya Kanada'dan bağlanacak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X