Prens George ve Prenses Charlotte’ın Okulu Korona Virüs’ten Etkilendi

Prens George ve Prenses Charlotte'ın eğitim gördüğü Thomas’s Battersea okulundan dört öğrenci, korona virüs şüphesiyle evlerinde koruma altına alındı.

 

 

Prens George ve Prenses Charlotte’ın Okulu Korona Virüs’ten Etkilendi
Yayın Tarihi: 3.03.2020 14:34:00
Dünya genelinde pek çok insana Korona virüs teşhisi konmaya devam ediyor. Pek çok ülkede insanları etkisi altına alan virüse dair bir haber de İngiltere'den geldi.
 
Bu haber İngiliz Kraliyet ailesini yakından ilgilendiriyor. Çünkü Prens George ve Prenses Charlotte’ın eğitim gördükleri Thomas’s Battersea okulundan dört öğrenci virüs şüphesiyle karantina altına alındı.
 
Şüpheler, öğrencilerin İtalya’nın kuzeyinde gittikleri kayak gezisinden etkilenip virüs taşıma ihtimalleri olduğu yönünde. Korona virüs testi yapılan öğrenciler sonuçlar açıklanana kadar evde müşahade altında kalıyor.
 
Thomas’s Battersea okulu sözcüsü ise Sky News’e şunları söyledi. “Şu an birkaç öğrencimizin test sonuçlarını bekliyoruz. Hükümetin uyarısıyla test sonuçları açıklanana kadar bu öğrencilerimiz evlerinden çıkmayacak.
 
İngiltere, son iki hafta içerisinde Çin, Tayland, Japonya ve Hong Kong gibi ülkelerden İngiltere'ye gelen ve öksürük, ateş, nefes darlığı gibi belirtiler taşıyan herkesi evlerinde kalmaları ve sağlık ekiplerini aramaları konusunda uyardı.
  
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X