Parmak Dövmelerine Dair Bilmeniz Gerekenler

Parmak dövmelerinin kusursuz göründüğü bir gerçek. Bu havalı dövmeleri yaptırmadan önce bilmeniz gereken bazı detaylar var.

 

 

Parmak Dövmelerine Dair Bilmeniz Gerekenler
Yayın Tarihi: 21.10.2020 12:23:00
Parmaklarınıza dövme yaptırmadan önce yazımızı okumanızda fayda var.
 
 • Herkesin acı eşiği farklı olsa da, dövme sanatçılarının hemfikir olduğu konulardan biri, deneyimledikleri kadarıyla parmakların dövme için en hassas yerler arasında olması. Pek çok sinirden oluşan parmaklar kemik çevresinde ince bir deri tabakasıyla kaplı oldukları için yağ açısından zengin oldukları söylenemez. Bu da acıyı daha fazla hissetmenizi sağlar. 
   
 • Parmak dövmeleri alandan ötürü ufak boyutlu olacakları için kısa sürede tamamlanır. Bu da acıya katlanabilmeniz için pozitif bir durum diyebiliriz.
   
 • Aklınızdaki havalı görünüm için parmak dövmelerinizi minimal tutmalısınız. Harfler, sayılar, küçük detaysız objeler ve semboller parmak dövmeleri için en ideal seçimlerdir.
   
 • En hızlı solan dövme parmak dövmeleridir. Gün içerisinde sürekli olarak bir şeylere temas eden, yıkanan, dezenfekte edilen, terleyen parmaklarımız dövmelerin en çabuk solduğu alanlardır. Bu nedenle dövmeniz soldukça rötuşa gitmeniz gerekir. 

   Kapak fotoğrafı: @joannamroman 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X