Pandora ve Millie Bobby Brown Birlikte Mücevher Tasarladı!

Pandora ve Millie Bobby Brown’ın yeniden yorumladığı charm ve küpeler ile dünyanı renklendir, Millie’nin favori yaz sembollerini üzerinde taşı!

 

 

Pandora ve Millie Bobby Brown Birlikte Mücevher Tasarladı!
Yayın Tarihi: 14.07.2020 13:28:00
Pandora Me koleksiyonunun yüzü, oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown bir ilki gerçekleştirerek Pandora Me koleksiyonundan seçili küpe ve charm’ların yeniden tasarlanmasına yardımcı oldu! Tasarım aşamasında Pandora kreatif direktörleri ve tasarımcıları ile çalışan Millie, Deniz Yıldızı charm, Flamingo charm, Ananas charm, Okyanus Dalgası charm ve Deniz Kaplumbağası küpe ile favori yaz sembollerine hayat verdi.

Öne çıkanlardan Ananas charm, Millie’ye yaz mevsimini çağrıştırıyor. Deniz Kaplumbağası küpelerin ilham kaynağı ise Millie’nin en sevdiği deniz kenarı aktivitesi, yani yüzen kaplumbağaları seyretmekten geliyor! Sen de tekli Deniz Kaplumbağası küpelerini birlikte kullanarak stilin hakkında ipuçları ver ve kendini özgürce ifade et!
Elde tamamlanmış, kübik zirkon ile süslü 925 ayar gümüş charm’lar, Pandora Me bileklikleri ve Pandora Me kolyesiyle birlikte kullanılabiliyor. Pandora Me küpeleri ise çarpıcı bir stil yakalamak ve kendini cesurca ifade etmek isteyenler için tekli olarak satılıyor.
 
Millie Bobby Brown, tasarımlarla ilgili: “Pandora Me mücevherleri bana yaz mevsimini, genç olmayı ve eğlenceyi hatırlatıyor. Seçtiğim her bir sembolün özel bir anlamı var ve bana mutlu anılarımı hatırlatıyorlar.
Küçüklüğümden beri Pandora’yı çok seviyorum. Bu sebeple Pandora Me marka elçisi olmak benim için çok değerli!.”
 
Pandora kreatif direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli:
“Millie’nin muhteşem bir enerjisi ve net bir bakış açısı var. O, hikaye anlatmayı seven ve kendini keşfetme korkusu olmayan tutkulu bir genç kız. O’nun Pandora Me'yi kusursuz bir şekilde yansıttığına inanıyoruz.”
 
Millie Bobby Brown’un Pandora ile birlikte tasarladığı ve sınırlı sayıda üretilen küpe ve charm’lar Temmuz 2020 itibarıyla Pandora mağazalarında seni bekliyor!
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X