Pandora Moments ile Hikayeni Stilinde Göster

Yenilikçi tasarımlarıyla farklı kategorilerde mücevherlerini çeşitlendiren Pandora, Moments koleksiyonuna charm’larını sergileyebileceğin yepyeni seçenekler eklemeye devam ediyor.

 

 

Pandora Moments ile Hikayeni Stilinde Göster
Yayın Tarihi: 13.09.2021 14:22:00
Koleksiyonun iddialı mücevherlerinden Charm Halka Küpeler, charm’larını küpelerinde de taşıyabilmenin muhteşem yollarını sunuyor. Favori charm’larını istediğin yerde kullanabileceğin Charm Taşıyıcılar, görünümüne beklenmedik ve özgün dokunuşlar katmanı sağlıyor. Yeni Kalp Kilitli Zincir Bileklik ise, bu koleksiyonun vazgeçilmez mücevherlerinden olmaya aday.
 
Pandora Moments koleksiyonunun yepyeni mücevherleri, günün her anında ve her ortamda hikayeni özgürce stilinde ifade etmen için tasarlandı. İster özel bir akşam yemeğine giderken, ister en yakın arkadaşlarınla kahve içerken… 
 
Her anı ve stili hareketlendirecek mücevherleri ile Pandora Moments’ı keşfet.
Hikayeni stilinde göster!
 
#SomethingAboutYou 
#PandoraMoments
 
 
Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar
 
- Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğ­er olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
- Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.
- Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
- UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X