Pandora Işıltısı İzmir İstinye Park’ta

Pandora, İzmir’deki Pandora severler ile yepyeni mağazasında buluşuyor. İstinyePark Alışveriş Merkezi’ndeki Pandora mağazası 4 Aralık’ta açılıyor!

 

 

Pandora Işıltısı İzmir İstinye Park’ta
Yayın Tarihi: 2.12.2021 11:13:00
Pandora’nın ışıl ışıl yeni mağazası İzmir İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde!
4 Aralık’ta açılacak mağazada Pandora’nın ikonik koleksiyonlarının yanı sıra, Pandora Timeless ve Pandora Moments koleksiyonlarının en özel mücevherlerinden oluşan yılbaşı koleksiyonu da Pandoreseverler ile buluşacak.
 
Kendine ve sevdiklerine özel yeni yıl hediyelerini seçmek ve 12 Aralık’a kadar geçerli Hediye Bangle Bileklik kampanyasından faydalanmak için İzmir İstinyePark Pandora mağazasını ziyaret edebilirsin. 
 
Her stile uygun muhteşem mücevherleri ile Pandora, tüm İzmirli Pandoraseverleri İzmir İstinyePark AVM mağazasına bekliyor.  
 
Adres: Bahçelerarasi Mah. Şehit Binbaşi Ali Resmi Tufan Sok. No:3 Kat -1 Balçova /İzmir
 
#SomethingAboutYou
 
Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar
 
- Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğ­er olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
- Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.
- Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
- UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X