Pandora İlhamını Gökyüzünden Alıyor

Modern tasarımları ve ışıltılı taşları ile yenilenen Pandora, yeni yıl yaklaşırken sevgiyi anlatmanın en güzel yolunu sunuyor. Stilini dilediğin gibi ifade edebileceğin ve sevdiklerine hediye edebileceğin özel parçalar, içindeki nostaljiyi ve sihri harekete geçiriyor.

 

 

Pandora İlhamını Gökyüzünden Alıyor
Yayın Tarihi: 9.12.2019 16:40:00
Kuzey Işıkları Pandora’da
Işıltılı kristaller ve ikonik gece mavisi tonlarının başrolde olduğu Pandora koleksiyonu ile gökyüzünün yaydığı enerjiyi stiline taşı.  Kuzey Işıkları’ndan ilham alan yeni koleksiyonda, kuyruklu yıldız sembolü ile elde tamamlanmış sallantılı charm’lar ve göz alıcı düğme küpeler dikkat çekiyor.
 
Pandora ile ışılda
Pandora’nın yeni koleksiyonunda ışıltılı mücevherler, modern geometrik şekillerde yeniden yorumlanıyor, zamansız bir hediye alternatifi oluşturuyor. Koleksiyonda, çoklu olarak kullanılabilen kolye, yüzük ve gösterişli bileklikler stiline zarif bir dokunuş katıyor. Özel taşlarla süslü Pandora Rose mücevherlerle her an partiye hazırsın!
 
Stilini göklere taşı
Gökyüzünün gizemi Pandora’da çözülüyor. Seni sen yapan burç sembolleri, cesareti simgeleyen melek kanatları ve ışıltılı yıldız motiflerinden oluşan yeni koleksiyon kişiliğini stiline yansıtıyor. Sıradışı bir görünüm için Pandora küpeleri ister tekli ister ikili kullan.
 
Koleksiyondan özel parçaları sevdiklerine hediye ederek, onlara ne kadar değerli olduklarını g��ster!
 
@theofficialpandora
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X