Pandora İkonik Charm Bilekliği 20 Yaşında!

Pandora Moments koleksiyonunun ve charm konseptinin çıkışının 20. yılı limitli sayıda üretilen charm’larla kutlanıyor!

 

 

Pandora İkonik Charm Bilekliği 20 Yaşında!
Yayın Tarihi: 26.02.2020 13:33:00
Pandora 2020’de, ikonik charm bilekliğininin 20. yılını kutluyor. Tüm dünyaya stilini yansıtma imkanı sunan ilk Pandora Moments charm bileklik 2000 yılında tasarlanmıştı.
 
Pandora ikonik charm bilekliğinin 20. yılını, “2020 limited edition charm serisi” ile kutluyor. Tüm yıl boyunca, her ay, en çok sevilen 12 özel charm’dan biri sınırlı sayıda tekrar satışa sunulacak. Koleksiyondaki charm’ların her birinde 20. yıla özel damga ve özgünlük sertifikası olacak.


 
Koleksiyonun ilk parçası Pandora Çilek charm, 20 Ocak 2020’de Pandora mağazalarında satışa çıktı. Şubat charm’ı Kurbağa charm ise 20 Şubat’ta mağazalardaki yerini aldı. Charm’lar her ayın 20’sinde olmak üzere 2020 Aralık sonuna dek sevenleriyle buluşacak. Limitli sayıda üretilen charm’lar, Akasya, İstinye Park, CEPA, İstiklal ve Zorlu mağazalarında bulunabilecek.
 
20 yıldır senin hikayelerini yansıtan Pandora’yı, yıl dönümüne özel unutulmaz bir charm ile kutla.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X