Panasonic SC-BT330

Sinema keyfini Panasonic ile evde yaşayın!

 

 

Panasonic SC-BT330
Yayın Tarihi: 22.06.2010 13:29:00

Panasonic SC-BT330 ile çarpıcı ses ve kaliteli görüntü ön plana çıkıyor.Evde film keyfini sinemanın çarpıcı renk kalitesiyle zenginleştirmeyi başaran Panasonic SC-BT330, renk verilerini geleneksel sistemlere kıyasa iki kat daha aslına sadık bir biçimde üreten PHL Reference Chroma Processor Plus teknolojisine sahip. 

Evde sinema keyfi

Ses konusunda da merkez hoparlör olarak geliştirilmiş bambu koni hoparlörü ile maksimum kalite üretebilen cihaz, güçlü baslar verebilen Kelton tipi subwoofer’ı da üzerinde bulunduruyor.  VIERA CAST özelliği ile internet üzerinden video izlenebilmesini mümkün kılan SC-BT330, internete ise DLNA ve Wi-Fi üzerinden ulaşabiliyor. Ayrıca LAN bağlantısı da sunan cihaz, BD-Live desteği de gösteriyor. Ayrıca, Panasonic SC-BT330'ün üzerinde yer alan dock girişi ile iPod ve iPhone’la uyumlu.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X