Owi Sixseven'dan Fütürist Bir Kulaklık

Batband isimli farklı “kulaklık” çevrenizle bağlantınızı kopartmadan müzik dinlemenize olanak sağlıyor.

 

Owi Sixseven'dan Fütürist Bir Kulaklık
Yayın Tarihi: 14.04.2017 15:53:00
Batband isimli farklı “kulaklık” çevrenizle bağlantınızı kopartmadan müzik dinlemenize olanak sağlıyor. Bunun için alışılmışın dışında bir teknolojisi kullanıyor.
 
Owi Sixseven tarafından tasarlanan Batband kullanıcılarının kulaklarını kapatmıyor. Kulağın tam üzerine yerleştiriliyor. Bu kulaklık kaynaktan gelen sesi kulağı ve kulak zarını pas geçerek, kemik üzerinden iletiyor. Özellikle işitme engeli veya kaybı olanları işine yarayan bu teknoloji, kulak zarının zarar görmesine de engel oluyor. Böylece hem gelecekte işitme kaybı yaşamıyorsunuz, hem de günümüzde etrafınızla bağlantınız kopmamış oluyor. Kemik üzerinden gerçekleştirilen iletim sayesinde ses daha hızlı hareket ediyor ve daha net duyuluyor. Böylece dinlediğiniz müziğin keyifini daha kaliteli bir biçimde çıkartıyorsunuz.


 
Kickstarter kampanyası sayesinde hayata geçirilen Batband kulaklıklara 149 dolar karşılığında sahip olabiliyorsunuz
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X