Oscar Töreni'nde Taciz Tepkisi

Cinsel taciz mağdurlarının gönüllü sözcüsü olan Brie Larson'ın, En İyi Aktör Oscar'ını kazanan Casey Affleck'i alkışlamaması dikkati çekti.

 

Oscar Töreni'nde Taciz Tepkisi
Yayın Tarihi: 1.03.2017 13:33:00
Cinsel taciz mağdurlarının gönüllü sözcüsü olan 27 yaşındaki Amerikalı oyuncu Brie Larson'ın, 'En İyi Aktör' Oscar'ını kazanan Casey Affleck'i alkışlamaması sosyal medyada gündem oldu.

2010 yılında 2 kadın, Amerikalı oyuncu Casey Affleck hakkında taciz şikayetinde bulunmuştu. Hakkında soruşturma açılan Affleck, 2 kadınla anlaşıp tazminat ödeyerek davadan kurtulmuştu.
 
Geçtiğimiz pazar gecesi ünlü oyuncunun 'Manchetster By The Sea' (Yaşamın Kıyısında) filmiyle 'En İyi Aktör' Oscar'ını kazanması sosyal medya da "Tacizciler onurlandırılıyor" tepkilerine neden oldu.
 
Affleck'e ödülü veren Brie Larson tepkisini ödülü ünlü oyuncuyaevrdikten sonra alkışlamayarak gösterdi. Cinsel taciz mağdurlarının gönüllü sözcüsü olarak dikkati çeken, geçen yıl 'Room' filminde canlandırdığı tecavüz mağduru karakterle Oscar kazanan Larson, ödülü teslim ettikten sonra Casey Affleck'i alkışlamadı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X