Oscar Ödülleri'nde En İyi Film Ödülü Yanlış Açıklandı

2017 Oscar Ödülleri'nde en iyi film ödülü yanlış açıklanarak Moonlight'tan önce hatayla La La Land'e verildi.

 

Oscar Ödülleri'nde En İyi Film Ödülü Yanlış Açıklandı
Yayın Tarihi: 27.02.2017 08:35:00
Oscar tarihlerinin en büyük hatası en önemli ödülde oldu. En iyi film ödülü sahiplerini bulurken yanlış zarf skandalı yaşandı. Ödül açılan zarfta en iyi kadın oyuncu ödülünün yazdığını görünce ve o ödül La La Land'den Emma Stone'a olunca sunucular en iyi filmi de La La Land olarak açıkladı. La La Land ekibi sahneye çıkıp 3. konuşmaya kadar gelmişken bu kez sahneye bir görevli çıktı ve yanlış anons edildiğini belirtti. Bunun üzerine La La Land'in yapımcısı ödülün yanlış anons edildiğini asıl ödülün Moonlight'ın olduğunu açıkladı. (üstte fotoğraftaki La La Land'in yapımcısı)

Bu sırada herkes şok geçirirken sahne hızla La La Land ekibinden Moonlight'a kaldı. Ciddi anlamda bir fiyaskoyla biten törenden geriye de bu görüntüler kaldı.2017 Oscar Ödülleri Kazananlar tam liste için burayı tıklayın!

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X