Oscar Adayı Filmler Aynı Videoda

Oscar 2017‘ye özel olarak hazırlanan video aday filmleri bir çatı altında buluşturuyor.

 

Oscar Adayı Filmler Aynı Videoda
Yayın Tarihi: 6.02.2017 13:31:00
Sinema için dolu dolu bir seneyi daha geride bıraktık. Artık sıra sinema sevenlerin heyecanla beklediği ödül sezonuna geldi. Şubat ayında gerçekleşecek olan 89’uncu Akademi Ödülleri yine yılın en iyilerini ödüllendirmek üzere hazırlıklara başladı. Tabii bu kadar kısa zamanda aday filmlerin hepsini izlemek pek de mümkün görünmüyor. Oscar 2017‘ye özel olarak hazırlanan video ise aday filmleri bir çatı altında buluşturuyor.
 
Bu seneki Oscar Ödülleri’nde Arrival, Fences, Hacksaw Ridge, Hell or High Water, Hidden Figures, La La Land, Lion, Manchester by the Sea ve Moonlight gibi filmler en iyi film olabilmek için mücadele verecek. Natalie Portman ile Emma Stone gibi isimlerse en iyi kadın oyuncu kategorisinin öne çıkanları arasında yer alıyor. Meryl Streep ise şaşırtıcı olmayan bir şekilde 20. kez Oscar’a aday gösterildi. Öte yandan Casey Affleck, Andrew Garfield, Ryan Gosling ve Denzel Washington‘ın mücadelesine şahit olacağız. Bizleri kıyasıya bir rekabet beklerken Cineplex tarafından hazırlanan video farklı dallarda aday gösterilen 47 filmi bir araya getirdi. İki buçuk dakika süren çalışmada bizlere Vivaldi’nin Four Seasons bestelerinden Summer eşlik ediyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X