Ocak Ayında En Çok Sezen Aksu Dinlendi

Sezen Aksu, fizy’de ocak ayında en çok dinlenen sanatçı olurken, yeni albümü ‘Biraz Pop Biraz Sezen’ de en çok dinlenen albümler sıralamasında ilk sıraya yerleşti.

 

Ocak Ayında En Çok Sezen Aksu Dinlendi
Yayın Tarihi: 1.02.2017 23:48:00
2017’nin ilk ayında fizy’ye altı yıl aradan sonra albüm çıkaran Sezen Aksu damgasını vurdu. Şarkılarıyla gönüllere taht kuran Minik Serçe’nin ocak ayının bitimine günler kala fizy’de yayınlanan 16 şarkılık ‘Biraz Pop Biraz Sezen’ albümü bir numaraya yerleşerek ocak ayının en çok dinlenen albümü oldu.
 
fizy’de çıktığı ilk günden bu yana en çok dinlenenlerde zirveyi bırakmayan Sezen Aksu’nun Biraz Pop Biraz Sezen albümündeki tüm şarkılar fizy’nin en beğenilen listelerinden Top 100 Yerli’de de yerini aldı. Kullanıcıların yeni albümden en çok dinlediği şarkılar ise ‘İhanetten Geri Kalan’ ve ‘Manifesto’.
 
Klasiklerde Favori ‘Gülümse’ Albümünden ‘Vazgeçtim’ Şarkısı
Sezen Aksu’nun yeni albümünün yanı sıra klasikleşen albümlerini de sıkça dinleyen fizy kullanıcılarının favorileri arasında Gülümse, Yürüyorum Düş Bahçeleri'nde, Vol. 2 ve Düş Bahçeleri albümleri yer alıyor. Kullanıcıların yıllardır severek dinlediği Minik Serçe şarkılarında ise Vazgeçtim, Kurşuni Renkler ve Yalnızlık Senfonisi dikkat çekiyor.
 
Ocak Ayının En Çok Dinlenen Şarkısı ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’
İnternet fenomeni Çağatay Akman’ın Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı açık ara farkla ocak ayında en çok dinlenen şarkı oldu. Genç şarkıcının ses getiren parçası ocak ayında en çok dinlenen şarkılar arasında ilk sıraya yerleşti.
 
gece gölgenin rahatına bak ile ilgili görsel sonucu

fizy kullanıcılarının yabancı şarkı tercihi ise Burak Yeter’in Tuesday isimli parçası oldu. Ocak ayında fizy’de en çok dinlenen yabancı sanatçı Sia olurken en çok Sia’nın This Is Acting (Deluxe Version) albümü dinlendi.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X