Nicole Kidman'ın Yeni HBO Dizisi "The Undoing" Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Big Little Lies'ın ardından Nicole Kidman yepyeni bir HBO dizisine hazırlanıyor.

 

 

Nicole Kidman'ın Yeni HBO Dizisi "The Undoing" Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Yayın Tarihi: 20.08.2019 11:22:00
HBO’nun başarılı yapımı Big Little Lies'ın ardından Nicole Kidman, gelecek sene yayın hayatına başlayacak The Undoing dizisinde Big Little Lies’ın yapım ekibinden isimlerle yeniden bir araya geliyor. Dizi ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde saklı!

 
Nicole Kidman The Undoing’te karşımıza New York’lu bir terapist ve yazar olan Grace Reinhart Sachs olarak çıkacak. Bir kitap uyarlaması olan dizinin konusu Jean Hanff Korelitz’in “You Should Have Known” adlı romanına dayanıyor. Dizide mutlu bir evlilik yaşarken bir anda hayatı tepetaklak olan bir kadının hikayesine şahit olacağız.
 
Deadline’ın haberine göre dizide Nicole Kidman’ın kocası rolünü canlandıracak isim Hugh Grant.


Bizleri en çok heyecanlandıran nokta da şu: Diziyi kitaptan uyarlayacak senarist Big Little Lies'ın da birinci sezonunun arkasındaki isim David E. Kelley! Senarist romanı sevdiğini söylüyor ve ekliyor: "Karakter merkezli bir psikolojik gerilim olan bu hikayenin uyarlaması için oldukça heyecanlıyım. Elbette bunu Nicole ve HBO ile birlikte yapacağım için de."


Diziye Big Little Lies’ın yapım ekibindeki isimlerden Per Saari ve Bruna Papandrea da katkıda bulunacak.


Dizi 2020’de izleyicilerle buluşacak. Kesin yayın tarihi ise henüz belli değil.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X