Nicole Kidman Anneanne Olmak İstiyor

Tom Cruise ile evli olduğu dönemde evlat edindiği en büyük kızı evlenen Nicole Kidman, torun sahibi olmak için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

 

Nicole Kidman Anneanne Olmak İstiyor
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 22.12.2016 06:08:00
Son olarak, yeni filmi Lion’da Hintli bir çocuğu evlat edinmek isteyen bir kadını canlandıran ve gerçek hayatta da Hintli bir çocuğu evlat edineceği öne sürülen Nicole Kidman, anneanne olmak istiyor. Oscar’lı oyuncu, Tom Cruise ile evli olduğu dönemde evlat edindiği en büyük kızı Bella’nın anne olabileceğini söyledi.
 
49 yaşındaki Avustralyalı oyuncu, The Avustralian Women’s Weekly dergisine verdiği röportajda, evli olan 24 yaşındaki kızı sayesinde anneanne olma konusunda açıklamalar yaptı.
 
Tom Cruise ile iki evlatlık çocuğu ve şimdiki müzisyen eşi Keith Urban’dan iki biyolojik çocuğu olan Kidman, büyükanne olma konusunda çok heyecanlı olduğunu söyleyerek, “Umarım olur! Bunu söylememeliydim, değil mi?” dedi. Ünlü oyuncu, “Kız kardeşimin arkadaşı 43 yaşında büyükanne oldu. Kardeşim ve ben onun için ‘Ne kadar şanslı’ dedik” yorumunu yaptı.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X