Netflix, İndirimli Abonelik Planları Yapıyor

Dünyanın en yaygın online dizi ve film izleme platformu Netflix, Hindistan’da indirimli ve uzun vadeli abonelik planlarını test ediyor. 

 

 

Netflix, İndirimli Abonelik Planları Yapıyor
Yayın Tarihi: 12.12.2019 15:10:00
Netflix’e yeni üye olan kullanıcılara üç aylık abonelikte yüzde 20 indirim veren şirket, 12 aylık abonelik planında ise yüzde 50 oranında indirim sağlıyor.

Dizilerden filmlere, belgesellerden animasyonlara, hatta çizgifilmlere kadar farklı türde binlerce içerik bulunan Netflix, video içerik camiasındaki liderli��ini kaptırmak istemiyor.

ABD’li şirket, şu sıralar Hindistan’da indirimli fiyat planını deniyor. Şirket, yeni kullanıcıların, platforma kayıt olmaları halinde üç aylık abonelikte yüzde 20 indirim, altı aylık dönemde yüzde 30 indirim ve son olarak 12 aylık abonelikte yüzde 50 indirim sunuyor.

Netflix, Yıllık Abonelikte Yüzde 50 İndirim Yapacak

Netflix’in yeni abonelik modeli şu an için yalnızca Hindistan’da test ediliyor. Hem indirimin olumlu etkisi hem de başka bir şey deneniyor. O denenen ikinci şey ise şu: müşterilerin gelmemiş faturaları da ödemesi.
Netflix, indirim yapmasının yanı sıra bir de günü gelmemiş faturaları önden ödemek için yeni bir atılım gerçekleştirdi.

Hindistan, 30'dan fazla yayın servisiyle Netflix’in kulvarının oldukça rekabetçi olduğu bir piyasaya sahip. Bu durumu kullanan Netflix, Hindistan’I bu özelliğinden dolayı seçmiş.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X