Nescafe ile sağlık, güzellik ve hafiflik

Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen çözünebilir kahve markası Nescafe; yeni ürünleri ile sağlık, güzellik ve hafifliği fincanınıza getiriyor.

 

 

Nescafe ile sağlık, güzellik ve hafiflik
Yayın Tarihi: 4.06.2010 00:00:00

Lider kahve markası Nescafe, kahve keyfinize sağlık katmak için yepyeni ve farklı üç kahve çeşidi geliştirdi. Kahvenin antioksidan gücü ile sağlığa faydalı doğal içeriklerin harmanlandığı fonksiyonel kahveler Nescafe Greenblend, Nescafe LifAktif ve Nescafe VitaLift farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunuyor.

3>NESCAFÉ Greenblend: Daha Fazla Antioksidan 3> 


Dünyada sadece Nescafe tarafından üretilen ve benzeri bulunmayan Nescafe Greenblend; kavrulmuş kahve çekirdekleri ve yeşil kahve çekirdeklerinin özel harmanından oluşuyor. Yeşil kahve çekirdeklerinin etkisiyle diğer kahvelere oranla daha fazla antioksidan içeren Nescafe Greenblend, aynı zamanda Nescafe’nin mükemmel lezzetinden de ödün vermiyor.

3>
NESCAFÉ LifAktif: 1 Fincan Hafiflik

Türkiye’ye özel üretilen ve dünyada bir ilk olan Nescafe LifAktif; içerdiği prebiyotikler sayesinde bağışıklık sistemini düzenleyen probiyotik bakterilerin bağırsaktaki gelişimini ve yaşamını destekliyor.
Nescafe VitaLift: 1 Fincan Güzellik
Nescafe LifAktif gibi yine Türkiye’ye özel üretilen ve dünyada bir ilk olan Nescafe VitaLift’in içeriğinde ise siyah üzüm çekirdeği ekstraktı ve E vitamini bulunuyor. Siyah üzüm çekirdeği cildin bağ dokusunu kuvvetlendirmeye yardımcı oluyor ve cildin sarkmasını önlüyor. Hücre yenileyici etkisiyle cildin güzelleşmesini, daha sıkı ve elastik olmasını sağlıyor. Aynı zamanda, solgun ve cansız cilde sahip olanların da doğal yardımcısı. . 1 fincanındaki siyah üzüm çekirdeği ekstraktının içerdiği antioksidan miktarı, 1 bardak üzüm suyundaki antioksidan miktarına  eşit olan Nescafe VitaLift’in aynı zamanda 1 fincanı günlük 10 miligram olan E vitamini ihtiyacının yüzde 42’sini karşılıyor.

Dr. Ender Saraç’ın tavsiyesi

3> 


Sağlıklı yaşam uzmanı Dr. Ender Saraç da yeni ürünlerin sağlığa zararlı hiçbir kimyasal koruyucu madde ya da sağlık riski oluşturabilecek bir içerik içermediğini belirterek Nescafe’nin yeni ürünlerini öneriyor. Saraç ürünlerle ilgili görüşünü; “Yeni ürünlerden LifAktif günde üç fincan içildiği takdirde günlük lif ve probiyotik ihtiyacını büyük ölçüde karşılayabiliyor. Greenblend’in içerisinde ise kavrulmamış yeşil kahve çekirdekleri var. Yeşil çekirdekler içeren kahve de hücreleri oksidan etkiden, yani yıprandıran ve yaşlandıran etkiden koruyor. VitaLift’in içerisinde ise üzüm çekirdeği ve E vitamini ekstresi var. Üzüm çekirdeği ekstresi içerisinde çok güçlü antioksidanlar var. Bu tür fonksiyonel ürünleri önümüzdeki yıllarda çok daha fazla göreceğiz. Lezzetin yanı sıra tükettiğimiz gıdalar bizim hücreleremize nasıl bir etki yapıyor, bizden bir şeyler götürüyor mu, bize bir şey katıyor mu, bunların da hesabını yaparak yaşayacağız. Ben bir fincan kahveyi hayatınızdan pek eksik etmemenizi dilerim.” şeklinde açıkladı.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X