Murat Yıldırım Selçuk Yöntem'in Yerine Geliyor

Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu oldu.

 

Murat Yıldırım  Selçuk Yöntem'in Yerine Geliyor
Yayın Tarihi: 11.01.2017 22:09:00

ATV ekranlarında yayınlanan yarışma programı 'Kim Milyoner Olmak İster'i  2014 mart ayında spor yaparken beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle görevi bırakmak zorunda kalmıştı.

69 yaşındaki Kenan Işık'ın geçirdiği kaza sonrası aralarında İlber Ortaylı, Yılmaz Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Kenan İmirzalıoğlu ve Zafer Ergin gibi birçok ünlü isim, Kenan Işık'a destek olmak için programın sunuculuğunu bir süre üstlenmişti.

Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada üç gün izleyicileriyle buluşan programının sunuculuğunu daha sonra ise kalıcı olarak Selçuk Yöntem devraldı.

Ancak Sabah'tan Mevlüt Tezel, görevi Selçuk Yöntem'in yerine oyuncu Murat Yıldırım'ın devraldığını yazdı. 37 yaşındaki Yıldırım da sosyal medya hesabından, "Hayırlı olsun. 'Kim Milyoner Olmak İster' ATV..." yazarak haberi doğruladı.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN SON EKLENEN GÜNDEM HABERLERİ
TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER GÜNDEM HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X