Mükemmel Anlarınızın Tamamlayıcısı: Momentus

Yenilikçi, trend ve her zevke uygun koleksiyonlarıyla; 25 yılı aşkın bir süredir kaliteden ödün vermeden saat sektöründe yer alan Momentus, dünyadaki moda akımlarından esinlenerek uyarladığı tasarımlarıyla oldukça iddialı!

 

 

Mükemmel Anlarınızın Tamamlayıcısı: Momentus
Yayın Tarihi: 30.07.2019 15:34:00
Spor rahatlığından klasik tarza, günlük kullanımdan davet şıklığına kadar mükemmel anlarınızın tamamlayıcısı olan Momentus; TimeMaster Collection, SportMaster Collection, ClassicMaster Collection, Casual Collection, Sport Collection, Classic Collection, Limited Edition, ClassyStar Collection, ShinyStar Collection, Classy Collection ve Shiny Collection ile oldukça geniş bir ürün gamına sahip.
 
 
Erkek saati kategorisinde Momentus’un en iddialı saat koleksiyonu olan TimeMaster Collection; safir ve mineral camdan, seramik ve çelik kordona, hareketli kadran tasarımlarından güçlü kasa şekillerine kadar birçok tarzı beraberinde barındırıyor.
 
 
Kadın saati kategorisinde ise Momentus’un en çarpıcı koleksiyonlarından olan ClassyStar Collection, her ana ve her tarza uyum sağlayabilen sade, şık ve spor tasarımlarıyla göz dolduruyor.
 
 
Tüm enerjisini saat tasarımı ve üretimine harcayan Momentus’un, her zevke uygun koleksiyonlarına, avantajlı fiyatlarla momentus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X