Mücevher Severlerin Yeni Tutkusu: VELOVIS

Türk zanaatının eşsiz zenginliklerini modern çizgilerle taçlandıran VELOVIS; zamansız tasarımlarıyla çabasız şıklığa imza atan ve her daim ışıldayan kadınların vazgeçilmezi olmayı arzuluyor!

 

 

Mücevher Severlerin Yeni Tutkusu: VELOVIS
Yayın Tarihi: 8.09.2021 11:44:00
Tasarımlarında Kapalıçarşı’nın 550 yıllık zanaat ve el işçiliğinin köklerine inen Velovis, ismini volkanları ve balıkları yöneten eski Roma yeraltı tanrısından almaktadır. İlham aldığı hikayeyi, modern tasarım kodlarıyla harmanlayan ve günlük hayatın içerisinde de olmayı benimseyen Velovis’in ilk koleksiyonu FLAME ; kadınların tıpkı ateş gibi hayata sıcaklık ve enerji katmasından ilham alarak hazırlandı..

Kendine güvenen, taşıdığı tek ve eşsiz bir parçayla dahi çevresine katacağı enerjiyle fark yaratmak isteyen mücevher tutkunlarının beğenisine sunulan VELOVIS’in FLAME koleksiyonu; tam 150 parçadan oluşuyor... Sezonun trendlerine göz kırparak özgün tasarımların bulunduğu yeni koleksiyonda; zincir kolyeler, küpe püskülleri, minimal yüzükler, akışkan bilezikler yer alıyor. Hareket halindeki ateşin oluşturduğu silüetlerin kolye, küpe ve yüzüklerle buluştuğu FLAME Koleksiyonu’nda 4 köşeli yıldızlar, girdiği ortamda her daim fark edilen kadınları simgeliyor.

 

Velovis, özgün tasarımlarının hikayesini şu şekilde açıklıyor; ‘’Kadın içinde her duyguyu barındırır… Tıpkı ateş gibi enerji ve tutkuyla da hayata bağlıdır. Aynı zamanda su gibi dingin ve huzurludur… Velovis tasarımlarında kadının bu özünde barındırdığı iki zıt gücün dengesini yansıtmaktadır…’’

 

Velovis’in tüm koleksiyonunu incelemek için www.velovis.com'u ziyaret edebilirsiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X