Mücevher gibi objeler

Mücevherin mekana yansıması Nişantaşı Tina`da hayat buluyor.

 

 

Mücevher gibi objeler
Yayın Tarihi: 8.06.2010 00:00:00

Evinizin dekorasyonuna özen gösteriyor ama istediğiniz gibi değerli objeleri hala bulamadıysanız Nişantaşı Tina’ya bakmanızda fayda var. Çünkü mekanlarda gönül rahatlığıyla sergileyebileceğiniz mücevher gibi objeleri dikkat çekici. Kuşlar, ayılar, filler… hepsi ama hepsi değerli taşlardan yapılmış. Nasıl mı? Almanya’nın ünlü taş kesim merkezi Idar Ober Stein’da kesilmiş lapis ayı quartz kristali üzerinde durmakta. Gözleri pırlanta pençeleri altın.  Quartz Kristali üzerindeki lapis kuşlar ise son derece ince bir kesim işçiliğine sahip. Gözleri pırlanta gagaları altın. Agat Kristali üzerinde bulunan Amatist kuşların gözleri yakut pençeleri altın.

Gelelim benim favorime… Benim favorim bu haberin fotoğrafında gördüğünüz filler…  Filler en üst kalite jade taşından tasarlanmış. Meraklıları için hatırlatayım: Tina Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X