Morhipo.com Instagram Takipçileriyle Birlikte Spotify Çalma Listesi Oluşturuyor

Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, Instagram takipçilerinin seçtiği şarkılardan oluşan “EvdeKal” çalma listelerini hazırlıyor.

 

 

Morhipo.com Instagram Takipçileriyle Birlikte Spotify Çalma Listesi Oluşturuyor
Yayın Tarihi: 31.03.2020 16:06:00
İçinde bulunduğumuz şu dönemlerde mümkün olduğunda evde kalmak hem bizim hem de sevdiklerimiz için en iyisi. Şehir hayatının yoğun temposuna alışanlar için bu durum biraz zorlayıcı olsa da evde geçirilen bu zamanları keyifli hale getirmek mümkün. Morhipo.com önerileri ile size bu konuda destek oluyor. Üstelik bu önerilere şimdi de sizlerin katkılarıyla oluşturulan Spotify çalma listeleri eşlik ediyor.
 
Geçtiğimiz 2 hafta boyunca Morhipo.com evde yapılabilecek egzersizlerden, evde verimli çalışmaya, sağlıklı yemek alternatiflerinden evde çocuklarla kaliteli zaman geçirmeye dek pek çok konuda müşterilerine önerilerde bulundu, sosyal medya platformlarından film önerilerini takipçileri ile paylaştı. Şimdi de Instagram takipçileriyle birlikte Spotify’da EvdeKal çalma listesini oluşturuyor! Takipçilerinden gelen şarkı önerilerini toplayan modanın e-ticaretteki adresi, bundan sonra her güne yeni bir liste hazırlayacak. Bugünün listesi ise evde spor yaparken dinlenecek şarkılar! Instagram’da Morhipo.com story’lerini takip edin, sevdiğiniz şarkıları yazın, Morhipo.com #EvdeKal çalma listesine eklesin.
 
Morhipo.com’un #EvdeKal çalma listesine buradaki linkten ulaşabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X