Monapetra, Yeni ve Modern Yorumlarla İlkbahara Hazır

Köklerinden aldığı gücü zarif ve iddialı tasarımlarla anlatan Monapetra, gücünü üzerinde taşımak isteyenler için cesur adımlar atıyor.

 

 

Monapetra, Yeni ve Modern Yorumlarla İlkbahara Hazır
Yayın Tarihi: 18.03.2020 11:45:00
İlkbahara yepyeni tasarımlarla hazırlanan Monapetra, baharın simgesi yenilenmeyi ve enerjiyi de beraberinde getirdi.
 
Yeni mozaik halka küpeler ilk kez aquamarine ile süslendi. Yap Boz koleksiyonu ise yepyeni ve farklı tasarımlar sunuyor. Kerpeten, testere, ingiliz anahtarı ve somun tsarımları gücü ve değişimi simgeliyor. Bu ürünlerden minik ipli bileklikler de yapıldı. Renkli akik taşlı yaka iğnelerine küpeler de eklendi.
 
  

İlkbahar sezonu için özel hazırlanan tasarımlar; tanzanite, pırlanta, safir, aquamarine, yakut ve zümrüt gibi değerli taşlar kullanılarak hazırlandı. Tüm ürünlerin 14 ayar altın üzeri 22 ayar altın kaplama olduğu koleksiyonda antik figürlü taşlar ise pişmiş topraktan ve el yapımı. Renkli olanları ise yine el yapımı, cam kullanılarak tamamlandı.
 
Değişimin sürekli olduğu bir dünyayı; mozaik tasarımlar, hayvan figürleri, toprağın altından çıkan çekirdek koleksiyonu ve işlenmemiş ham altın görünümlü tasarımları modern bir estetik anlayışıyla yorumluyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X