Mon Reve Fundamentals 2021 Koleksiyonu Doğadan İlham Alıyor

Tasarımcı Betina Demişulam tarafından yaratılan Türk tasarım markası MON REVE FUNDAMENTALS 2021 teması altında ilhamı gibi adını da doğadan alan beş eşsiz koleksiyon sunuyor: Air, Earth, Fire, Water ve Wind.

 

 

Mon Reve Fundamentals 2021 Koleksiyonu Doğadan İlham Alıyor
Yayın Tarihi: 23.11.2020 14:40:00
El işçiliği ile üretilen Mon Reve Fundamentals 2021 Air, Earth, Fire, Water ve Wind adlı beş ayrı koleksiyondan oluşuyor. Tasarımcısı Betina Demişulam için hayatı her yönüyle kabullenişi, yaşamı, doğayı ve aslımızın değerini hatırlatan koleksiyon doğaya saygı niteliği taşıyor.

Air koleksiyonu, zarif inci ile güçlü oniks taşının uyumlu birlikteliği ile iki insan arasındaki aşkı simgeliyor. Gökyüzünün sınırlarını zorlayan etkileyici tasarımları ile koleksiyonda olumlu enerjisiyle beyaz ve her tarzla uyumlu siyah öne çıkıyor.
 
Earth koleksiyonu, ilhamını en temel, en dip duyguyla üretmekten ve doğmaktan alıyor. Mercan, red jasper ve karnelyan taşı ile bezeli zarif ve rafine tasarımlarda toprak tonları ve canlı kırmızılar göz dolduruyor.
 
MON REVE’in imzası sayılan zincir ve charmlar Fire koleksiyonu’nda yer alıyor. Koleksiyondaki özgün charmlar, altın kaplama pirinç zincirlerle kullanılarak farklı stillere uyarlanabiliyor.  Tasarımlardaki zincirler, kırılması gereken ön yargıları, başarmak için risk almayı ve denemekten korkmamayı simgeliyor.
 
Water koleksiyonu saflık, dinginlik ve akışı simgeleyen Apetit taşının etkileyici kullanımı ile dikkat çekiyor.  Koleksiyonda okyanusların her ton mavisi büyüleyici tasarımlarla sergileniyor.
 
Wind koleksiyonu rüzgârın taşıdığı gücü tasarımlardaki yeşil ve mavi renkli taşların kuvvetli enerjisiyle yansıtıyor. Eski Mısır’da takı ve objelerde güç taşı olarak kullanılan malahit ve lapis’in yer aldığı parçalar koleksiyonda öne çıkıyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X