Minimalist Hatları İle Yeni Fitness Bilekliği

Misfit, yeni fitness takip cihazını tanıttı.

 

Minimalist Hatları İle Yeni Fitness Bilekliği
Yayın Tarihi: 17.04.2017 21:16:00
Misfit Flare adını taşıyan bileklik minimalist tasarımı ve uygun fiyatıyla göze çarpıyor. Piyasadaki diğer aktivite bilekliklerinde olduğu gibi Misfit Flare de atılan adım sayısını, yakılan kalori miktarını ve uyku takibi özelliklerini iOS ve Android için geliştirilen uygulama üzerinden sunuyor.
 
50 metreye kadar suya dayanıklı olan bileklik, kullanıcıların yüzme turlarını da izlemesine imkan tanıyor. Kullanıcıların bu bilgilere ulaşması için uygulamadan yükseltme satın alması gerekiyor. Değiştirilebilir pili tam şarj edildiğinde Misfit Flare, dört aya varan bir kullanım süresi vadediyor.
 
Hatırlatıcının yer almadığı bileklikte ilerlemenin tek göstergesi dairesel yüzdeki LED’lerin yanıp sönmesi. Alüminyumdan üretilen bir gövdeye sahip olan cihazda plastik ve silikon malzemeleri de kullanılıyor. Siyah renkte spor bir kayışla gelen bileklikte akıllı bir tuş da yer alıyor. Bu tuşa basarak evdeki cihazların kontrol edilmesini mümkün olıuyor. Amerika’da piyasaya sürülen cihazın fiyatı ise yaklaşık 60 dolar.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X