Miley Cyrus Yeni Şarkısında Liam Hemsworth'ü Mü Hedef Alıyor?

Miley Cyrus yeni bir ilişkiye yelken açmış olabilir ancak hayranlar Miley Cyrus'ın hala Liam Hemsworth'ü hedef aldığını söylüyor. Cyrus'ın yeni şarkısı da bunun bir kanıtı.

 

 

Miley Cyrus Yeni Şarkısında Liam Hemsworth'ü Mü Hedef Alıyor?
Yayın Tarihi: 16.09.2019 10:57:00
Miley Cyrus, Kaitlynn Carter ile yeni bir ilişkiye yelken açmış olsa da; hala Liam hemsworth ile kavgaları sürüyor gibi görünüyor. 

26 yaşındaki yıldızın Ariana Grande ve Lana Del Rey ile birlikte yeni Charlie's Angels filmi için seslendirdiği "Don't Call Me Angel" parçasının sözleri ve klibiyle birlikte Liam'a gönderme olduğu düşünülüyor. 

Miley Cyrus, Ariana Grande ve Lana Del Rey'in Don't Call Me Angel parçasının klibini izlemek için buraya tıklayın. 

Cyrus'un klipte boks ringinde dövdüğü erkek modelin Liam Hemsworth benzerliği bir yana; "Dağılmış durumdayken bana melek deme" sözlerinin direkt Liam Hemsworth'e gönderme olduğu düşünülüyor. Zira Hemsworth'ün yıllar boyunca Miley Cyrus için kullandığı nickname "Angel" yani melek idi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My little angel and I.

Liam Hemsworth (@liamhemsworth)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
Cyrus'dan açıklama gelip gelmeyeceğini ise merakla bekliyoruz.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X