Michael Kors'tan Sokak Modası Kampanyası: The Walk

Michael Kors, ilk sokak modası kampanyası olan The Walk’ı tanıtıyor. 31 Ağustos’ta lanse edilen kampanya, çeşitli trend belirleyiciler öncülüğünde ilerleyecek: şarkıcı/söz yazarı, Saint Heron’ın kurucusu ve Saint Records’ın CEO’su Solange Knowles; modeller Soo Joo Park ve Nina Agdal ve Yunanistan Prensesi Olympia.

 

Michael Kors'tan Sokak Modası Kampanyası: The Walk
Yayın Tarihi: 2.09.2016 16:27:00
Michael Kors, yeni kampanyası hakkında: “Moda kişisel stilin bir yansımasıdır ve ben her zaman New York City’i gerçek bir podyum olarak düşünmüşümdür. The Walk, yeni sezon çantalarımızı farklı kullanım biçimleriyle görmemiz için bir fırsat.” diyor ve ekliyor “Stil çok sübjektif. Tasarımlarımın başka kişiler tarafından hayata geçirilmesi kadar heyecanlı bir şey yok.”
 

Soo Joo Park

Kampanyanın öncüleri, fotoğrafçı Tommy Ton tarafından downtown New York’ta fotoğraflandı. Eşsiz kişiliklerine sadık kalarak yeni MICHAEL Michael Kors çantaları ile -Brooklyn serisi ve Isadore omuz çantası- Sonbahar 2016 koleksiyonunu sergilediler. “Her bir kadının günlük stillerine bağlı kalarak aksesuarları ve kıyafetleri kendilerininmiş gibi sergilemeleri çok eğlenceli bir deneyimdi” diyor Tommy Ton. 


Nina Agdal
 
Takipçiler,  üzerlerindeki Michael Kors kıyafetleriyle sokak stillerini yansıtan bir fotoğraf çekip Instagram ve Twitter üzerinden #SideWalkSpotted etiketi ile paylaşım yaparak kampanya ile etkileşime geçebilirler; seçilecek olan bazı paylaşımlar Michael Kors The Walk, MichaelKors.com/TheWalk platformunda sergilenecek.

Bu kampanya ileride devamı gelecek olan bir serinin ilk adımı olmakla birlikte, yeni stil karakterlerinin Michael Kors The Walk’a katılması ile her sezon ön plana çıkacak olan çantalar ve hazır giyim parçalar ile ilgi odağı olacak. 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X