Michael Jackson’ı Konu Alan Filmden İlk Fragman

Biyografik filmlerle adından söz ettiren Lifetime'ın hazırlığında olduğu Popun Kralı Michael Jackson'ın hayatından ilk fragman paylaşıldı.

 

Michael Jackson’ı Konu Alan Filmden İlk Fragman
Yayın Tarihi: 17.05.2017 20:42:00
25 Haziran 2009’da evinde hayatını kaybeden müziğin efsanevi ismi Michael Jackson, zamansız ölümünden önce turne çalışmaları yapıyor; hayranlarıyla yeniden buluşmayı planlıyordu. Popun Kralı hayata gözlerini yumunca beraberinde de büyük bir karmaşayı getirdi. Elvis Presley’in ölümünün ardından olduğu gibi bazı hayranlar Michael Jackson’ın da hala yaşadığını, aslında ölmediğini iddia etti. Diğer taraftan bu acı gerçeği kabullenenler ise Jackson’ın doktoru tarafından öldürüldüğü iddialarını ortaya attı. Uzun süren davanın sonunda 2011 yılında Jackson’ın doktoru Conrad Murray jürinin sekiz saatlik karar toplantısı sonucu suçlu bulundu.
 
Bu süre boyunca Michael Jackson’ın ölümü ve hayatı ile ilgili pek çok iddia da basında yer almaya devam etti. Jackson’ın yakın korumaları (Bill Whitfield ve Javon Beard) ise son günlerini açıklığa kavuşturmak için Remember the Time: Protecting Michael Jackson in His Final Days isimli bir kitabı kaleme aldı. Lifetime’ın biyografik filmi de bu kitaptan uyarlanarak ekranlara taşınıyor. Michael Jackson: Searching for Neverland isimli biyografik filmin ilk fragmanıysa tüylerinizi diken diken etmeye hazır.
 
Michael Jackson’ın 2005-2009 yılları arasında yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlatan Whitfield ve Beard’ın yazdığı kitaptan uyarlama filmin nasıl olacağı şimdilik merak konusu. Fragman korumaların Conrad Murray davasındaki sorgularını, Jackson’ın çocuklarıyla diyaloglarını ve Jackson’ın özel hayatında yaşadığı sıkıntıları gösteriyor. Michael Jackson: Searching For Neverland 29 Mayıs‘ta yayınlanacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X