Melania Trump'a Bir Tepki De Jenna Ortega'dan

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, "Ben gerçekten umursamıyorum, ya sen?" yazılı cekete tepkiler devam ediyor. Jenna Ortega, kırmızı halıda Trump'un ceketine gönderme yaptı.

 

Melania Trump'a Bir Tepki De Jenna Ortega'dan
Yayın Tarihi: 27.06.2018 03:12:00
ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump göçmen çocukların kaldığı bir tesisi ziyaret ederken giydiği cekete yönelik tepkiler gelmeye devam ediyor.

Melanie Trump’ın ziyaret sırasında giydiği ceketin sırt kısmında “Gerçekten umursamıyorum. Ya sen?” yazması tepki çekmiş, mesajın göçmen çocuklarına dönük olduğu iddia edilmişti.
 
Bu olayın ardından ABD’de çok sayıda ünlü tamamen farklı mesajlar yazan giysilerle kamera karşısına geçiyor. Melania Trump’ın ceketine gönderme yapan genç oyuncu Jenna Ortega, kırmızı halıda giydiği ceketle dikkat çekti. Ortega’nın ceketinin üzerinde ‘Ben umursuyorum. Sen de umursamalısın” yazıyordu.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X