Meghan Markle'ın Annesi Meghan ve Harry İle Yaşamaya Başladı

Meghan Markle'ın annesi Dora Ragland, Archie Harrison'ın bakımına yardım için Meghan ve Harry'nin yanına taşındığı haberler arasında.

 

 

Meghan Markle'ın Annesi Meghan ve Harry İle Yaşamaya Başladı
Yayın Tarihi: 17.06.2020 11:41:00
Meghan Markle ve Prens Harry, kraliyet üyeliğinden ayrıldıktan sonra kısa bir Kanada molası aldıktan sonra Los Angeles'taki hayatlarını kurmaya başlıyorlar.  


İddialara göre, Meghan ve Harry, Los Angeles'ta kalıcı bir ev bulana kadar aktör Tyler Perry'nin 18 milyon dolarlık bir mülkünde yaşayacaklar. Bu haber doğruysa mülkün sekiz yatak odası, 12 banyosu ve elbette yüzme havuzu bulunuyor.


Hal böyleyken zaten Los Angeles'ta yaşayan Meghan Markle'ın annesi Dora Ragland'ın da kızı ve torunu ile bol bol vakit geçirmek için onlarla birlikte yaşamaya başladığı öğrenildi. Malum, artık kraliyet üyesi olmasalar da, Meghan ve Harry'nin meşgul hayatları sona ermiş değil. Kendi hayır kurumlarına dair işleri aktif biçimde sürdürmeye devam ediyorlar. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X