Meghan Markle ve Prens Harry İlk Evlerine Kavuştular

Meghan Markle ve Prens Harry'nin gizli bir şekilde Los Angeles'tan ayrıldıkları ve Santa Barbara'daki ilk evlerini satın aldıkları öğrenildi.

 

 

Meghan Markle ve Prens Harry İlk Evlerine Kavuştular
Yayın Tarihi: 13.08.2020 12:04:00

Meghan Markle ve Prens Harry, Temmuz ayından bu yana hayatlarını sessiz bir şekilde yeni evlerini satın aldıkları Santa Barbara'da sürdürüyorlar.

Çift, İngiltere maceralarına son vermelerinin ardından Kanada'da geçirdikleri kısa süreden sonra, film yapımcısı Tyler Perry'ye ait bir Beverly Hills malikanesinde yaşıyordu. Ancak ailenin mahremiyetine yönelik sorunlar yaşayan ikili fotoğrafçılara dava açmı��tı. Oğullarının fotoğrafları için drone kullanıldığını belirten çift bu tacizden sıkılmış olacak ki Santa Barbara'da sakin bir yaşama adım attı.

 

Çiftin komşuları arasında Oprah Winfrey ve Tom Cruise gibi isimler var. Aynı zamanda Meghan Markle'ın annesi Doria Ragland da burada yaşıyor.


People'a konuşan bir kaynak çiftin burada kendi evlerini satın aldıklarını belirtti.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X