Meghan Markle Doğum Günü Partisine Neden Kate Middleton'ı Çağırmadı?

Meghan Markle'ın 38. doğum günü partisine Kate Middleton'ı çağırmadığı ortaya çıktı.

 

 

Meghan Markle Doğum Günü Partisine Neden Kate Middleton'ı Çağırmadı?
Yayın Tarihi: 5.08.2019 11:13:00
Geçtiğimiz ay gerçekleşen Wimbledon'da Kate Middleton ve Meghan Markle'ı bir arada görmek; herkesi aralarında bir sorun olmadığına ikna etmişti.

Ama The Sun gazetesine konuşan bir kaynağa göre Meghan Markle; 38. doğum günü partisine Kate Middleton'ı davet etmedi. hatta aslında Cambridge ailesinden kimse davet edilmemiş. 

Ancak bunu tabii ki arada yaşanan bir kavga olduğuna yormak yanlış olabilir. Yine kaynakların belirttiğine göre bu bir doğum günü partisinden çok aile üyelerinin birbirlerine zaman ayırdığı sade bir etkinlikten ibaretti. Yani Cambridge ailesinin çağrılmamasının kasıtlı bir amacı yoktu. 

Hello Magazine'e konuşan bir diğer kaynak ise Kate ve Meghan arasında güçlü bir arkadaşlık olduğunu söylüyor. "Kate, Meghan'ın Archie'ye hamile olduğu süre boyunca harika bir rehber oldu. Haberlerin aksine çok güzel bir ilişkileri var. Meghan'ın düğününden bu yana daha da yakınlaştılar." Başka bir kaynak ise her gün konuşup yazıştıklarını ve Kate'in Meghan'ın aileden hissetmesi için her şeyi yaptığının altını çiziyor. 

Dileriz ortada iddia edlidiği gibi bir drama yoktur! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X