MasterChef Türkiye'de Bu Hafta Kim Elendi?

Sevilen yarışma programlarından MasterChef Türkiye'de 15 kişilik ana kadrodan haftanın elenen isimlerini güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

MasterChef Türkiye'de Bu Hafta Kim Elendi?
Yayın Tarihi: 19.10.2020 11:05:00
MasterChef aylardır elemeler ve yerlerine yedekten gelen yarışmacıların ardından, artık şampiyonluğa giden sürece başladı. 15 kişi yemeklerini artık şampiyonluk için hazırlıyor. Mavi takımın bazı haftalarda artı yarışmacı sayısıyla yarışacak olması da yarışmanın gidişatını değiştiren detaylardan. 

Büyük ilgi gören yarışmanın elenen isimlerini güncel bir şekilde hafta hafta sizlerle paylaşacağız.


18 Ekim Pazar günü eleme gecesinde MasterChef'e kim veda etti?

Bu haftanın veda eden ismi Didem Devay oldu. Didem, son üçlü elemeye Tanya ve Özgül ile birlikte kaldı. Potadan ilk kurtulan Özgül oldu. Tanya'yı şef tabağına daha yakın bulan jüri elenen isim olarak Didem Devay'ı belirledi.
11 Ekim Pazar günü eleme gecesinde MasterChef'e kim veda etti?

​Bu haftanın veda eden ismi Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca​ oldu. Zaman zaman zorlandığı dil engeline rağmen başarılı bir süreç geçiren Walison, son üçlü elemeye Ebru ve Sefa ile birlikte kaldı. En iyi yemeği yapan Sefa ve sunulan yemekte Walison'dan daha başarılı olan Ebru yarışmaya devam ederken Walison Fonseca yarışmadan elendi.

 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X