Mariah Carey Sahneyi Terk Etti

Mariah Carey, yılbaşı kutlamaları kapsamında New York’taki Times Square’da sahne aldı. Carey, teknik sorunların üzerine bir de şarkısının sözlerini unutunca sahneyi terk etti.

 

Mariah Carey Sahneyi Terk Etti
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 2.01.2017 15:36:00
Mariah Carey, yılbaşı kutlamaları kapsamında New York’taki Times Square’da sahne aldı. Carey, teknik sorunların üzerine bir de şarkısının sözlerini unutunca sahneyi terk etti. New York’taki Times Square’da düzenlenen ve yıldız isimlerin şarkı söylediği yılbaşı etkinliğinde konser veren Carey, seksi kostümü ve dansçılarıyla birlikte sahneye çıktığında meydanda toplanan kalabalıktan büyük alkış aldı ama konser kısa sürede fiyaskoya dönüştü. 
 
Şarkısının sözlerini unutan ve yaşanan teknik sıkıntılar nedeniyle keyfi kaçan Carey, konseri yarıda bırakarak sahneyi terk etti. Carey, olay sonrası sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Olur böyle şeyler” demekle yetindi.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X