Maisie Williams: "Game of Thrones'u Çekerken Utandığım Zamanlar Oldu"

Efsanevi dizi Game of Thrones'ta bir o kadar efsane karakter Arya Stark'a hayat veren Maisie Williams dizinin bitmesinin ardından ilginç açıklamalarda bulundu.

 

 

Maisie Williams: "Game of Thrones'u Çekerken Utandığım Zamanlar Oldu"
Yayın Tarihi: 4.10.2019 10:41:00
Game of Thrones dizisinin sevilen karakteri Arya Stark'a hayat veren 22 yaşındaki Maisie Williams ekran önünde büyüyen genç oyunculardan. 2011 yılında başlayan dizi 2019'da sona ererken bu uzun süreçte Maisie'nin fiziksel gelişimine de tanıklık edildi.Ancak Maisie Williams verdiği bir röportajda, bu gelişim ve değişimin onun için çekim süresince utangaç anlara sebep olduğunu itiraf etti. Williams durumu şu cümlelerle açıkladı: "2. veya 3. sezondu sanırım, vücudum olgunlaşmaya başladı, artık bir kadına dönüşüyordum. Ama Arya hala bir erkek çocuğu kılığında gibiydi. Çok kısa saçlarım vardı ve yüzüme ve burnuma sürekli kirli gösteren bir makyaj yapılıyordu. Bu da beni oldukça erkeksi gösteriyordu. Göğüslerim büyümeye başladığı için bunu kapatacak bir şekilde giyinmeliydim. Yılın altı ayı boyunca çekimler süresince korkunç hissettim ve bir süreliğine utanmıştım."

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X