Madonna Afrikalı İkizleri Evlat Edindi

İkisi biyolojik, ikisi de evlatlık olmak üzere dört çocuk annesi olan Madonna, Doğu Afrika ülkesi Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edindi.

 

Madonna Afrikalı İkizleri Evlat Edindi
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 10.02.2017 19:58:00
Madonna, Malavi’den dört yaşındaki ikiz kızları evlat edindi. Bu konuda uzun süredir koruduğu sessizliğini sosyal medyada bozan popun kraliçesi, aylardır gizli olarak sürdürdüğü evlat edinme süreci sonucu artık Afrikalı Esther ve Stella Mwale adlı ikizlerin annesi olduğunu Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla ilan etti.
 
Madonna, sosyal medyadan şu notu yazdı:
“Resmi olarak Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edinme süreni tamamladığımı doğrulayabilirim ve onların artık ailemimizin bir parçası olmalarından dolayı çok sevinçliyim. Bu durumu sağlamak için Malavi’de yardımcı olan herkese minnettarım ve medyadan bu geçiş sürecinde özel hayatımıza saygı göstermesini istiyorum. Ayrıca arkadaşlarıma, aileme ve büyük ekibimine desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederim.”
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X