Louis Vuitton'dan Lüks iPhone Kılıfı

Akıllı telefonlar öylesine büyük bir aksesuar sektörü oluşturdu ki, bu alanda milyar dolarlar dönüyor.

 

Louis Vuitton'dan Lüks iPhone Kılıfı
Yayın Tarihi: 13.03.2017 15:31:00
Akıllı telefonlar öylesine büyük bir aksesuar sektörü oluşturdu ki, bu alanda milyar dolarlar dönüyor. O kadar fazla kılıf seçeneği o kadar geniş bir fiyat aralığında sunuluyor ki, aralarında tercih yapmak pek kolay değil. Örneğin Çin’den 10 dolara bir kılıf alabileceğiniz gibi dünyaca ünlü marka Louis Vuitton’ın 5 bin dolarlık kılıfını da satın alabilirsiniz. 
 
Eye-Trunk isimli kılıflar, sadece telefonu tam anlamıyla korumakla kalmıyor aynı zamanda dış görünüş olarak da oldukça havalı görünüyor. Eski bir kasa görünümünde olan kılıflar, telefonun her köşesini koruyor. Her taraf kapalı olduğu için cihaz nasıl yere düşerse düşsün telefona herhangi bir zarar gelmiyor. Tabii böylesine iyi bir koruma sağladığı için telefonu oldukça hantallaştırıyor ve adeta bir tuğla gibi görünüyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X