Longines PrimaLuna: Eşi Benzeri Olmayan Bir Kadın Koleksiyonu!

Longines, her daim unisex bir algı yaratmayı başarmış tasarımlarıyla ünlüyken, PrimaLuna koleksiyonu ise, 2009’dan beri, eşi benzeri olmayan feminenliğiyle isim yapıyor. Adından anlaşılacağı üzere, bu koleksiyonun karakteristik kasalarında, Ay’ın şiirselliğinden esinleniliyor.

 

 

Longines PrimaLuna: Eşi Benzeri Olmayan Bir Kadın Koleksiyonu!
Yayın Tarihi: 12.11.2021 15:33:00

Gümüş ya da sedef olsun, pırlantalarla süslenen tüm bu kadranlar, saatin sanki gökyüzünde parlayan gece ışığı gibi görünmelerini sağlıyor. Quartz ya da otomatik kurmalı mekanizmalarla çalışan saatler, ya tarih göstergesine sahip üç ibreli ya da… Ay fazı komplikasyonlu.

Longines PrimaLuna, kanatlı kum saatini benimseyen markanın hayalindeki feminen zarafetin, kusursuz bir somut örneği. Gökyüzünün mistik ve büyüleyici güzelliğinden ilham alan Longines PrimaLuna’nın karakteristik kasası, ibreleri ve şık bileziği oluşturan bağlantı parçaları bütünüyle
dolunayın hatlarını yansıtıyor. Bu özel koleksiyonu, gece/gündüz fark etmeksizin, hem günlük etkinlikler hem de şık davetler için tercih edebilirsiniz; PrimaLuna saatiniz, sofistike görüntünüzün son rötuşu ya da sade kıyafetlerinize ekleyeceğiniz bir nebze parıltı olabilir.

Ay’dan alınan referanstan hareketle seçilen paslanmaz çeliğin ışıl ışıl grisi, bazı modellerde pembe altının pastel tonlarıyla birleşiyor. Parçalara uygulanan pürüzsüz cila tekniği sayesinde, saatlerin parlak görünümü daha da belirginleşiyor.

Longines PrimaLuna’da, üç farklı kadrana, üç farklı kasa çapı eşlik ediyor. Bu modellerin her biri Ay ışığının paklığını taşıyor. Opsiyonlar, buzlu gümüş; boyanmış Roma rakamlı, gümüş flinqué işlemeli; ve pırlanta indeksli beyaz sedef kadranlı modellerden oluşuyor. Bazı pırlantalı varyasyonlar, kasanın çevresine yıldızlar yağıyormuş hissi veriyor.

Koleksiyondaki modeller quartz ve otomatik kurmalı (L592) mekanizmalarla çalışıyor. Kadranında tarih göstergesi yer alan üç ibreli versiyon dışında, koleksiyonun ana referansıyla tümden uyumlu, Ay fazı komplikasyonlu yeni model de, yakın zamanda satışa sunuldu.

Kusursuz finisaja sahip bileziğiyle Longines PrimaLuna, mücevherlerin zarifliğini Longines’in saat yapımındaki hüneriyle buluşturuyor. Bu niteliklerin modern kadınları cezbetmede üstüne yok.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X