Londra'da Butiği Olan İlk ve Tek Türk Mücevher Markası Bee Goddess Oldu

2013 senesinde ilk butiğini Akmerkez’de açan dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess 7. yaşını Londra’da açılan 7. butiği ile kutluyor.

 

 

Londra'da Butiği Olan İlk ve Tek Türk Mücevher Markası Bee Goddess Oldu
Yayın Tarihi: 24.09.2019 16:21:00
2013 senesinde ilk butiğini Akmerkez’de açan dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess 7. yaşını Londra’da açılan 7. butiği ile kutluyor. Londra’daki Harrods’ta, ilk ve tek Türk mücevher markası olarak yer alan Bee Goddess şimdi de Londra’da ilk butiğini açtı ve Londra’daki ilk ve tek Türk mücevher mağazası oldu.
Financial Times How To Spend’in ‘London’s Honey Pot’ (Bal Kovanı) olarak bahsettiği Bee Goddess butiği, Londra’da moda dünyasının en başarılı markalarının yer aldığı Chelsea, Walton Street’te ışıldamaya başladı. Cate Blanchett, Kate Winslet, Madonna, Beyonce, Rihanna gibi ünlülerin tılsım mücevher markası olarak bilinen Bee Goddess dünyaya açılan bu yeni kapısında, kırmızı rengi ile adeta Türk bayrağını tasarım ve mücevher dünyasının zirvesine taşıdı.
 DÜNYADA EN PRESTİJLİ YERLERDE SATILIYOR

Bee Goddess’ın 7 sene önce Harrods’ta ‘Anadolu’dan tüm dünyaya sihirli bir ışık’ diye seslenerek başlattığı global marka yolculuğu, Los Angeles, New York, Paris, Capri, Ibiza, Hong Kong, Dubai ve Tokyo’da en prestijli 40 satış noktasında devam ediyor.

Harrods’ta dünya devlerini geride bırakan uzun soluklu başarı performansının yanı sıra Bee Goddess, Tokyo'da Barneys, ISETAN ve Sixieme Ginza gibi tasarım, moda ve lüksün zirvesi olan mağazalarda var olmayı başarmış ilk ve tek Türk mücevher markası.

Ece Şirin ve eşi Cemil Dinçmen Bee Goddess’ın bu global başarısından duydukları gururu tüm Türkiye ile paylaşırken birçok girişimciye örnek olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. ‘Mücevher yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolü’ diyerek yola çıkan Bee Goddess uluslararası pazarda Bakü ve Londra mağazalarına kısa zamanda Amerika ve Avrupa’da yenilerini eklemeyi planlıyor.
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X