Lion Diamond'ın Sonbahar Koleksiyonu Mücevher Trendine Yön Veriyor

Kendine özgü tarzı ile mücevher sektöründe özel bir konuma sahip olan, kişiye özel tasarımları ve butik ürünleri ile adından söz ettiren Lion Diamond, sonbahar koleksiyonuyla göz kamaştırıyor.

 

 

Lion Diamond'ın Sonbahar Koleksiyonu Mücevher Trendine Yön Veriyor
Yayın Tarihi: 21.10.2020 10:29:00
18 ayar el işçiliği ile tek tek üretilmiş olan montürler rose ve gold rengi ağırlıklı çalışıldı. Üzerine siyah, kahverengi ve bakır tonlarında rodaj teknikleri uygulanarak tasarımı ön plana çıkarmayı hedefleyen Lion Diamond’ın sonbahar koleksiyonunda; yüksek kalite şampanya ve beyaz pırlantanın farklı kesimleri kusursuz işçilikle mıhlandı.
 
Güçlü tasarım ekibi ile kişiselleştirilmiş mücevhere yeni bir anlam yükleyen marka; boyunlarda choker ve çoklu takılan kolyelerden, üretimini sadece markanın yapabildiği siyah pırlanta ile yazılan künye bilekliklere ve modern küpelere uzanan geniş bir koleksiyona sahip. Sonbahar koleksiyonunda hedeflenen; günlük yaşantıda çalışan ve sosyal hayatın yoğunluğunda olan her bir kadının günün her saatine eşlik edebilen, ulaşılabilir bütçelere sahip olunabilmesidir.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X