Les Benjamins'in Yeni İşbirliği

Les Benjamins ile Alpha Industries markanın moda dünyasında ikonik hale gelmiş bomber ceketi MA-1 üzerinde işbirliği yaptı ve model Les Benjamins tarafından yeniden yorumlanarak, ön ve arkasına markanın adı işlendi.

 

Les Benjamins'in Yeni İşbirliği
Yayın Tarihi: 30.11.2016 16:46:00
İkonik Alpha Industries, böylelikle ilk defa bir Türk marka ile işbirliği gerçekleştirmiş oldu. İşbirliği ile ilgili Alpa Industries’in Avrupa’dan sorumlu İletişim ve Pazarlama Müdürü Ben Birkl:  “Les Benjamins ve Alpha Industries Europe tanışalı birkaç yıl oldu.  En başından itibaren bu denli güçlü  bir  dostluğun, ortak çalışabileceğimiz bir proje getireceği belliydi. Bünyamin Aydin ile, Sonbahar / Kış 2016 koleksiyonu için  MA-1 Bomber jacket adında ve  sanatsal nitelik taşıyan bir ürün tasarladık. Ön logo ve sırt  nakışı sade ama gerçekten çok çarpıcı.” olarak dile getirdi. Model, 1 Aralık’tan itibaren dünya çapında lesbenjamins.com ’da satışa sunulacak.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X